Okna

Okna

Kupując nasze okna mogą być Państwo pewni trafności swojego wyboru. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich produkcji. Na bieżąco wprowadzamy udoskonalenia zwiększające komfort ich użytkowania oraz podnoszące ich walory estetyczne.

W swojej ofercie posiadamy okna przeznaczone na rynek krajowy oraz zagraniczny. (Okna angielskie, holenderskie, i skandynawskie)  Przy opracowaniu ich konstrukcji bazowaliśmy na lokalnych tradycjach i wytycznych tamtejszych architektów. Produkujemy także okna drewniano- aluminiowe.
 

 
Okna DJ 68
Okna DJ 68 to najbardziej popularne rozwiązanie okien drewnianych w Polsce. Oferujemy Państwu okna DJ 68 z różnych gatunków drewna, w różnych kształtach i kolorach.
Okna skrzynkowe
Okna skrzynkowe kojarzymy z wytwornymi dworkami i pałacykami, ale także z urokliwymi wiejskimi domkami naszych dziadków.
Okna angielskie
Oferujemy tradycyjne okna działające w systemie góra dół oraz otwierane na zewnątrz.
Okna holenderskie
Nasza firma realizuje zamówienia także na rynku holenderskim. W przeważającej części są to zlecenia polegające na odwzorowaniu starej stolarki przy użyciu nowoczesnych technologii.
Okna drewniano aluminiowe
Nowoczesna technologia, połączenie dwóch budulców: drewna i aluminium oraz innowacyjny system GEMINI firmy Aluron tworzą funkcjonalne, wytrzymałe i energooszczędne okna drewniano-aluminiowe.
OKNA ENERGOOSZCZĘDNE Wintherm
Zapraszamy do zapoznania się z nasze oknami energooszczędnymi (U = 0,76W/m2K) Wintherm!
Okna francuskie
Wąskie i wysokie okna charakterystyczne dla francuskich kamienic.


Praca

PROMOCJE

Zapoznaj się lub pobierz katalog

OKNA ENERGOOSZCZĘDNE Wintherm Kontakt